İPTAL, İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

1.Tüm ürünlerimiz ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte size en yakın yetkili teknik servise teslim edebilirsiniz. Yetkili teknik servis bilgilerine garanti belgesi ve kullanım kılavuzlarından ulaşabilirsiniz.
Teknik servisine ulaşım imkanınız olmayan markalar için bu ürünleri bize göndermeniz durumunda ürünler tarafımızdan yetkili servislere sizin adınıza gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise götürmeniz ya da göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.  
Ayıplı satılan ürünlerde gönderi bedeli firmamıza, ayıplı olmayıp garanti süresinde karşılaşılan arızalara istinaden gönderdiğiniz ürünlerin kargo bedeli ise tarafınıza aittir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.  
 
2.İptal İade ve Değişim Koşulları  
 
2.1 Değişim Koşulları www.tutumlum.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde değiştirme hakkına sahipsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürün bilgilerini üyelik hesabı içerisinde bulunan İade ve Değişim Formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.  
 
2.2 İade Etme Koşulları İade etmek istediğiniz ürünleri, üyelik hesabınız içerisinde bulunan iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.   İade koşulları, Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satıla bilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur. İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti www.celsin.com tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini www.celsin.com karşılamamaktadır.
 
2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler www.tutumlum.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
2.3 İade Etme Koşulları Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.
 
2.3.1 İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacak olup provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. 3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları İade ve değişim taleplerinizi üyelik sayfanız içerisinde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız ile başlamaktadır.
 
İade Adresi; Celsin Teknoloji Paz.Kuy.Teks.İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. Yukarı Yurtçu Mahallesi 4438. Cadde No:2B(B1-20) Daire: 26 Etimesgut / ANKARA Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0 850 346 66 74 nolu Celsin Pazarlama Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.